Hopp til hovudinnhald Hopp til søk Hopp til bunntekst

Kommunestyret

 Medlemer  Parti Epost 
 Halvor Homme, ordførar  AP  halvor.homme@nissedal.kommune.no
 Runa Vee Tveit  AP  runa.tveit@hotmail.com
 Paul Willy Setane  AP  pwsetane@gmail.com
 Kai Halvor Juva  AP  kai.juva@gmail.com
 Andrea Fjalestad  AP  andrea.fjalestad@nissedal.kommune.no
 Hølje Haugsjå   AP  holje@haugsjaa.no
 Tore Solli  AP  tore.solli@nissedal.kommune.no
 Anne-Nora Oma Dahle  SP  anne-nora.dahle@nissedal.kommune.no
 Ian Parry-Jones  SP  ian-p@online.no
 Stein Skåli  SP  stein.skali@nissedal.kommune.no
 Inge Magnus Evja  SP  inge.magnus.evja@hotmail.com
 Knut Oddvar Nes  SP  koddva-n@online.no
 Geir Christian Enger, varaordførar  KrF  gcenger@hotmail.com
 Bjarne Reime  KrF  bjarnereime@nisser.no
 Magne Haugsjå  KrF  magne@haugsjaa.no
 Kristine Sandall  H  kristinesandall@hotmail.com
 Jørgen Olav Nes  FrP  jorgenolavnes@gmail.com

Nissedal.kommune.no nyttar informasjonskapslar (cookies) slik at me kan yte deg betre service. Informasjonskapslane blir i hovudsak nytta for trafikkmåling og optimalisering av tenesten. Du kan fortsette å bruke nissedal.kommune.no som vanleg dersom du godtek dette. Dersom du vil vita meir, kan du lese om vår bruk av informasjonskapslar. Lukk